upload/resimler/diger/2ic-ve-dis-mekan-dekorasyonu.jpg
upload/resimler/diger/1dis-mekan-dekorasyonu.jpg
upload/resimler/diger/0dis-cephe-kaplama.jpg

Cephe Giydirme

FZL YAPI İÇ MEKAN DIŞ CEPHE DEKORASYONLARI

FZL YAPI Alüminyum- katlanır cam sistemleri, iç mekan tasarımları dış cephe dekorasyon işlemleri, alüminyum korkuluk sistemleri, PVC pencere kapı sistemleri, ahşap uygulama mutfak dolapları, kış bahçeleri, cam balkonlar için en uygun çözümlerle Kenan Fazlıoğlu ve Sinan Fazlıoğlu güvencesiyle Sakarya ve ilçelerinde en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

FZL YAPI İç ve Dış Cephe Dekorasyon işlemleri ile farkını ortaya koyan firma tadilat ve dekorasyon işlemlerinde de modern tasarımların yanında ekonomik fiyatlarla en çok tercih edilen firmalar arasındadır. İnşaat sektörü sürekli yenilenen ürünlerle hem görsel hem de uzun yıllar kullanılabilirliği ile dünyada en çok gelişen farklılaşan sektörden birisidir. Bu ürünlerin uygulaması tasarımı da mekanlara ayrıca değer kazandırır.

FZL YAPI İç mekan ve dış mekan dekorasyonları Sakarya, gerek iç mekanda gerek dış mekanda kullanılan ürünlerin güneş ışınlarından korumayı sağlamakla birlikte çatlama, kırılmayı da engellediği için mekanın ömrü uzar. Isı, ses yalıtımıyla birlikte dış cephe dekorasyonuyla mekanlarınıza farklı bir görsellik sağlar.

 

Müşteri :

Kocaeli Firması

Adres :

Kocaeli

Proje Tarih :

01.01.2019