Aluminyum Korkuluk

Sakarya Alüminyum Korkuluk Sistemleri

FZL YAPI Alüminyum korkuluk sistemleri Ferizli her türlü kare, yuvarlak cam modellerinde, teras, balkon, merdiven vs. yapının her bölümünde alüminyum çözümler sunarken mimari olarak göz kamaştırmaktadır.

FZL YAPI Korkuluk Sistemleri mimari açıdan olduğu kadar teknik açıdan da tüm testleri geçmiştir. Firmanın kullandığı malzemeler ve uzman personelin uygulamaları ile müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Sektörde en çok tercih edilen firma, sektörün her alanında yenilikçi çözümleriyle sizlere hizmet vermektedir. Korkuluklar teraslara, balkonlara, merdivenlere, camlara, havuz kenarlarına veya yapının istenilen her yerine emniyeti sağlamak aynı zamanda görsel açıdan güzel bir görünüm sunmak amacıyla yapılan dekorlara korkuluk denir. Bu korkuluklar alüminyum profiller kullanılarak yapılmaktadır. Korkuluklar diğer anlamı küpeşteler demirden, plastikten, ahşaptan da olabilmektedir.

Hendek FZL YAPI korkuluk sistemleri alüminyum profiller şeklinde demonte olarak gelir. Bunlar vidalarla birbirlerine tutturulur ve montajı kolaylıkla yapılır.

Aluminyum Korkuluk