upload/resimler/diger/1324.jpg
upload/resimler/diger/1223.jpg
upload/resimler/diger/1122.jpg
upload/resimler/diger/1021.jpg
upload/resimler/diger/920.jpg
upload/resimler/diger/819.jpg
upload/resimler/diger/718.jpg
upload/resimler/diger/617.jpg
upload/resimler/diger/516.jpg
upload/resimler/diger/415.jpg
upload/resimler/diger/314.jpg
upload/resimler/diger/213.jpg
upload/resimler/diger/112.jpg
upload/resimler/diger/011.jpg
upload/resimler/diger/910.jpg
upload/resimler/diger/89.jpg
upload/resimler/diger/78.jpg
upload/resimler/diger/67.jpg
upload/resimler/diger/56.jpg
upload/resimler/diger/45.jpg
upload/resimler/diger/34.jpg

Aluminyum Doğrama

FZL YAPI alüminyum doğrama alanında küçük ölçekliden büyük ölçekli her türlü alüminyum doğrama işinizde en uygun çözümleri sunmaktadır.

Alüminyum doğrama sistemlerinin en önemli özelliği cephede ana ağırlığı en düşük seviyeye düşürerek dayanıklılığı en yüksek seviye çıkartmasından dolayı tercih edilmektedir. Peki bu alüminyum doğrama sistemleri nerelerde kullanılır? Kullanım alanı olarak oldukça geniş bir yelpazaye sahip olan bu sistemler inşaat sektöründe ana yapılarda, pencere sistemlerinde, kapı sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.  FZL YAPI alüminyum doğrama Sakarya, Adapazarı(merkez), Serdivan, Arifiye, Taraklı Söğütlü, Sapanca, Pamukova, Kocaali, Kaynarca, Karasu, Karapürçek, Hendek, Geyve, Ferizli, Akyazı ilçelerinde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Kullanılacak olan ürünün kullanıcıya en düzeyde fayda sağlaması, uzun ömürlü olması ve estetik görüntüye sahip olması için ürünlerin doğru seçilerek eksiksiz uygulanması gerekmektedir. Özellikle büyük projelerde minimal hatalar bile geri dönüşü olmayan hatalara yol açar.

Alüminyum doğrama FZL YAPI, büyük veya küçük ölçekli her hazırladığı projede sıfır hata, doğru projeler, kaliteli malzeme, profesyonel ekip ve mutlu müşteri memnuniyetleri ile bu yolda sektörde aranan bir marka olmuştur.

 

Müşteri :

Erenler Müşterimiz

Adres :

Erenler

Proje Tarih :

01.01.2019