image

FZL YAPI Ahşap Mutfak Dolabı Malzemeleri, İnşaat sektöründe ihtiyaç olan çelik, alüminyum, ahşap ve ahşap görünümlü ürünler bulunmaktadır.

İster yeni aldığınız evinizin, ofisinizin mutfağında veya eski mutfağınızda değişiklik yapmak istediğinizde en önemli konu mutfak dolaplarının malzemesi olmalıdır. Çok sayıda ürünün arasında en kalitelisini ve en uygun fiyatlısını bulabilmek oldukça zor olacak. Mutfak dolapları sektöründe gelişmeler günümüzde oldukça şık tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Diyebiliriz ki, mutfak dolaplarında en çok tercih edilen malzeme ahşaptır. Çok sayıda renk yelpazesine de sahip ahşap malzemeler ürünün maliyetini de değiştirmektedir. Dolap yapımında kullanılan ahşap malzemelerin en dayanıklısı ve en kalitelisi meşe, kiraz, çam, huş, akağaç, maun ağaçlarından üretilmektedir. Bu ağaç türleri dokularına göre de farklılık göstermektedir. Meşe ağacı fiyatı orta durumdadır. Maun ağacı en dayanıklı ve en pahalı ağaçtır. Çam ağacı da en ucuz olan ağaç türlerindendir. Mutfak dolapları elbette ki sadece ahşaptan üretilmemektedir. Paslanmaz çelikten yapılan mutfaklar dayanıklı ve temizliği çok kolay bir dolap malzemesi olmasının yanında fiyatı oldukça yüksektir. Son yıllarda tercih edilen bambu malzemeden yapılmış mutfak dolapları doğaldır, dayanıklıdır ve fiyatları yüksektir diyebiliriz.

FZL Yapı ahşap mutfak dolapları kapak stili ile de mutfak dolaplarıyla birlikte mutfak tarzını oluşturur. Geleneksel mutfaklar, modern mutfaklar tarzınızı yansıtan çevre dostu mutfaklar ile istediğiniz stilde mutfak dolabı için bütçenizi zorlamadan en uygun çözümler için buradayız.